Voor onze opdrachtgever L en L Afbouw hebben wij in Geleen drie trappenhuizen voorzien van vloerinjecties. Tijdens inspectie bleek dat op meerdere locaties de tegelvloeren los lagen. Omdat er in een later stadium een gietvloer over de bestaande tegelvloer wordt aangebracht, was het van groot belang dat de ondergrond volledig stabiel en vast kwam te liggen.

Met behulp van onze injectietechniek hebben wij de losse tegels en onderliggende delen succesvol gestabiliseerd, zodat de vloer weer één solide geheel vormt en geschikt is als ondergrond voor de nieuwe afwerking.

De werkzaamheden zijn uitgevoerd aan de Teniersstraat en Jos Klijnenlaan, waar momenteel een grootschalige renovatie plaatsvindt. Binnen dit project, uitgevoerd door hoofdaannemer Heijmans, waren wij verantwoordelijk voor het stabiliseren en deels renoveren van de vloeren in de trappenhuizen.

Heb je vragen over dit project? Neem contact met ons op.

+31 (0)6 4722 9093   info@tegelrepair.com

Andere interessante projecten.

© Copyright 2026 - tegelrepair.com